تسخیر جن و جن زدگی

تسخیر جن : در تمام این کره خاکی اگر انسان بخواهد از چیزی اعم از جسم و جاندار استفاده کند باید او را به تسخیر و استخدام خود در آورد ؛ حتی جانداران وحشی را در قفس میکند و سپس از آنها بهره برداری مینماید یعنی به تسخیر میکشد و این نشانه اشرف مخلوقات بودن انسانها است.       

این قاعده در دنیای نامحسوس مثل جن ها نیز صادق است و استفاده از این موجود برای افراد عادی بشر به غیر از پیامبران و بزرگان ادیان تنها با تسخیر امکان پذیر است .

متاسفانه یکی از بدترین اعمال که ضررهای جبران ناپذیری به انسانها وارد می آورد تسخیر جن است و هیچ یک از مجربین این امور چنین کاری را مورد پسند نمیشمارند .

فشارهای ابتدایی که برای دیدن عالم جن، انسان متحمل میشوند یعنی همان مراقبت ها ، اذکار ، اوراد و اعمال و وحشت و اضطراب اولین ملاقاتها که به علت استرس و حرکت شدید خود در بدن منجر به سکته مغزی و قلبی شده و یا فشار سنگین به سیستم کنترل مغزی باعث معلولیتهای نخاعی میشود . 

بسیار اتفاق میافتد افراد حالت روانی پیدا میکنند و بد نیست دوستان سری به تیمارستانها و مراکز روانی بزنند ؛ خیلی از مرض هایی که علم پزشکی چاره ای برای علاج آن ندارد و حتی اسمی به بیماری آنها نتوانسته بگذارد به دلیل همین ارتباط با اجنه بوده است .

تحلیل قوای فکری ، روحی و جسمی در استمرار ملاقات با اجنه بوجود میاید که نشانه های آنرا شما در بسیاری از احضار کنندگان مشاهده میکنید : رنگ پریده ، حالت عصبی ، تفکرات پست ، بدن های لاغر و نحیف و ...

غیر از کسانی که این امور نسل به نسل به آنها رسیده یا ریاضت های بسیار سنگین کشیده اند که البته آنها نیز راحت نیستند و دچار اختلالاتی میشوند .

گاهی اشخاص از این امور هدفی را دنبال میکنند و غالبا برای استیلا بر امور دیگران مثل خراب یا درست کردن کسب و کار یا زندگی فلانی که در هر صورت دخالت در روند طبیعی زندگی بشر محسوب میشود و افرادی که از جن برای اینگونه امور استفاده میکنند کفاره میدهند .

قالب افراد احضار کننده از سنین بالا برخوردارند و در میان انها بزرگانی را میابید که برای بشر مفید و قابل احترامند اما احضار کننده بیچاره با بدترین وضع و نا امید از زندگی ، انتظار ساعات پایانی عمرش را میکشد.

تسخیر جن به این معناست که کسی جن را اسیر کند تا مقصد خود را بوسیله او برآورده سازد و این مانند آن است که غل و زنجیر به گردن کسی بیاندازد و از او بهره برداری نمایند .

 

روشهای متعددی برای احضار و تسخیر جن ذکر شده است : خواندن ادعیه و اوراد مخصوص و تحمل ریاضت های عجیب و غریب از جمله نکات مهم برای تسخیر جن است ولی همه آنها مقدمه و به منظور تسلط بر نفس است .

اجنه ای که مورد تسخیر انسانی قرار میگیرند در جامعه جنیان مورد تحقیر واقع میشوند .

جن در ابتدا از اینکه به خدمت انسان که اشرف مخلوقات بوده و دارای رتبه وجودی خاص در بین همه مخلوقات است در آمده افتخار میکند اما به مرور زمان ازینکه در بند کشیده شده خسته و معذب میشود و به همین دلیل هر عملی برای رهایی از این ارتباط انجام میدهد .

تسخیر جن اغلب اوقات یک عمل دو طرفه است و ضمن اینکه تسخیر کننده بهره میبرد جن نیز سود میبرد به این معنا شخصی که تسخیر کننده است هدفی را دنبال میکند و برای رسیدن به آن از قدرت ، سرعت و نامرئی بودن جن استفاده مینماید اما مسئله به اینجا ختم نمیشود حال در قبال این اعمال و گرفتار بودن در دست انسان جن نیز خواسته هایی دارد که باید توسط تسخیر کننده انجام شود و در غیر اینصورت مورد اذیت و آزار قرار خواهد گرفت دقیقا عین یک معامله دوطرفه .

تفاوت تسخیر جن با یک حیوان وحشی همین است که چون جن نیز دارای شعور و اراده است در قبال خدمت رسانی چیزی میطلبد.       

البته ارتباط با انسان خود باعث قدرت جن و نیرو گرفتن از انرژی ها و عقل انسان است و حتی اگر علنا چیزی را نخواهد که حتما میخواهد بهره خود را برده است و تسخیر کننده بدون اینکه بداند هر روز در حال از دست دادن نیروهای درونی و جسمی خود میباشد.       

بسیاری از مردم برای اهداف خوب سراغ تسخیر جن میروند مثلا برای اینکه مشکلات مردم را حل کنند برای همین دلیل کارشان را الهی میدانند ، از طرفی میگویند ما اوراد و طلسماتی را با خود همراه میکنیم که ضرر اجنه شامل حالمان نشود اما با رسیدن به این قدرت کاذب هوای نفس بیدار شده ، قطعا از این ارتباط سوء استفاده میشود و اجنه در صورتی که نتوانند به خود شخص ضرر بزنند قطعا اطرافیان را مورد اذیت قرار میدهند ، راه های بسیاری را نیز برای ضرر های غیر مستقیم طی میکنند به همین دلیل شاید بیش از 90 % از کسانی که اعمال احضار و ... را انجام میدهند افراد مفلوک و فقیری هستند .

صرف نظر از غیر شرعی بودن این مسئله  افراد نمیتوانند از دستوری واحد برای ارتباط با جن استفاده کنند زیرا قدرتهای روحی متفاوت است و درصورت اجرای اعمال و دستورات بصورت کامل چون فرد هنوز از بنیه کامل برای تسلط برخوردار نیست نمیتواند ملاقاتی با اجنه داشته باشد به همین دلیل پس از ریاضتهای طاقت فرسا به اصل وجود جن که در کتب آسمانی آمده نیز منکر میشود .

بدلیل احاطه نداشتن به دنیای جن امکان تسخیر اجنه با قدرتهای بالا وجود دارد و تسخیر جن همان دام پهن کردن یا صید است که تا صید رویت نشود از توان و نوع او خبر ندارید لذا ضررهای جبران ناپذیر ، بسیار اتفاق میافتد .

 

جن زدگی : جن زده به کسی که توسط جن مورد اذیت قرار گیرد گفته میشود و فقط منحصر به انسان نیست بلکه گاهی حیوانات نیز مورد اذیت و آزار و تهاجم جن قرار میگیرند . 

جنیان  میتوانند روح حیوان را کمی دورتر از بدن برده و نگهدارند اما قادر به قطع رابطه روح با جسم حیوان نیستند در این حال میتوانند نقش روح را در حیوان بازی کنند و اورا وادار به انجام برخی کارها نمایند اما این کار را به صورت مقطعی و موقت انجام میدهند و نمیتوانند به طور دائم در بدن حیوان بمانند . 

در برخی موارد وارد بدن انسانهایی که دچار مشکل روحی و اخلاقی یا افسردگی هستند میشوند و آنان را وادار به انجام کارهای غیر عادی میکنند و این کار را تا رسیدن فرد به مرز جنون و دیوانگی کامل انجام میدهند و پس از آن او را رها میکنند .

صدای انسان جن زده غیر طبیعی و با فشار و با انجام حرکاتی بسیار قدرتمند است که گاهی سه تا 10 نفر را از پا در میآورد و این به خاطر قدرت جن میباشد.

حالات غیر ارادی ، از دست دادن کنترل چشمها ، فحاشی و ... از نشانه های انسان جن زده است .      

بعضی اشخاص که در مقابل جن مقاومت بیشتری میکنند اعضایشان منقبض شده و در یک حالت باقی میمانند و باعث عدم تحرک آنها میشود و گاهی از دهان آنها کف بصورت بسیار کم و مدام به بیرون میریزد . 

این حالات ادامه دارد تا آن زمان که افراد قادر بر کنترل اجنه از علماء ادیان الهی و اساتید علوم غریبه یا اهل ریاضت ، بر بالین شخص آمده و با روشهای خود اعم از رقعه نویسی ، خواندن کتب مقدس ، احضار جن آزار دهنده ، اجبار جن به ادای شهادتین و یا..... او را از جسم شخص دور کند.

جن ها کمتر به کالبد افراد نابالغ ورود میکنند و گاهی اوقات علت این حملات عدم رعایت بعضی مسائل میباشد مثل تنها گذاشتن شخصی که میترسد ، شب در باغ یا مزارع ترس انسان تنها باعث جلب توجه و طمع اجنه لاابالی میشود .

برای رفع جن زدگی میتوان مقداری از آب سداب خالص را و اگر به سرکه مخلوط باشد بهتر است در یکی از سوراخهای بینی فرد جن زده بچکانید زیرا با این کار آن جنی که به او آزار رسانیده هلاک میشود و صاحب آن بیماری به خواست خداوند شفا میابد .

/ 0 نظر / 63 بازدید